Reprezentant comercial - IASI

Sinapsa Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezinta compania in relatia cu clientii si potentialii clienti din zona alocata de catre Directorul de Vanzari asigurand schimbul informational;
Prezinta ofertele si produsele speciale tuturor clientilor alocati;
Contacteaza si viziteaza potentialii clienti;
Promoveaza oferta firmei;
Incheie contracte de vanzare cumparare cu clientii alocati;
Promoveaza imaginea firmei pe piata;
Participa direct la dezvoltarea politicii de vanzare;

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta in doemniu vanzarilor ¿ minim 1 an;
- Cunostinte operare PC;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism;
- Carnet auto categoria B si disponibilitate de deplasare;
- Cunoasterea pietei farmaceutice/parafarmaceutice - constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Vor fi luate in considerare, in mod nepreferential, toate candidaturile care aplica pentru aceasta pozitie.
Oferta de angajare va fi adresata candidatului care intruneste in cea mai mare masura cerintele mentionate in prezentul anunt si va cuprinde:
a) salariul aferent postului vacant, conform politicii firmei;
b) tichete de masa, acordate in baza Legii nr. 142/1998;
c) bonusuri periodice in functie de performanta;
d) instruire profesionala continua;
Alte beneficii:
e) sansa unei cariere reale in domeniul farmaceutic;
f) un colectiv tanar si dinamic;
g) o cultura organizationala puternica.

Sinapsa RU a fost infiintata in 2003 cu scopul de a oferii companiilor interesate servicii specializate de:
-recrutare si selectie;
-evidenta angajati;
-cursuri;
-evaluarea performantelor angajatilor;
-team-building;

Misiune:
-ne propunem sa oferim clientilor nostri cei mai buni candidati, programe performante de evidenta a angajatilor, cele mai bune cursuri adaptate nevoilor lor, sisteme complexe de evaluare a performantelor angajatilor si o gama diversificata de team-building.