Reprezentant

Avon

Job expirat

RESPONSABILITATI

A fi Reprezentant Avon nu inseamna doar sa promovezi o marca de frumusete de prima clasa - inseamna sa detii controlul asupra vietii tale.

Fii propriul tau sef, stabileste-ti singur orele de lucru - si fi gata ca visele zilei de maine sa devina realitate astazi! Esti pregatit sa faci o schimbare in viata ta, sa-ti creezi o cariera noua si atractiva si sa castigi mai multi bani decat ti-ai imaginat vreodata? Alatura-te celor 5 milioane de Reprezentanti din intreaga lume care folosesc acest sistem simplu si eficient de a obtine succes pe plan profesional si personal.

CERINTE

Sa fii Reprezentant Avon este usor, distractiv si eficae deoarece persoanele care comanda
produse Avon ne cunosc si au incredere in noi - Avon este cea mai mare companie de
vanzari directe! Alege calea cea mai rapida catre succes recomandand produsele Avon, si
mai important, impartasind si promovand oportunitatea de Reprezentant si altor persoane.
Atunci cand inscrii si instruiesti alti Reprezentanti Avon pentru a avea succes, obtii o recompensa financiara mai mare si satisfactia personala de a ajuta alte femei. Sau poate
iti doresti sa te concentrezi pe largirea cercului de persoane care comanda. Alegerea este
a ta! Doar Avon iti ofera libertatea de a trai viata la care ai visat - de a trai viata pe care o
meriti.

BENEFICII OFERITE

Bonusurile si cadourile din partea firmei apar inca de la prima comanda, si cresc in functie de valoarea comenzii si de implicarea d-voastra.

Oferim tuturor persoanelor, indiferent de varsta si categorie sociala, posibilitatea unui castig suplimentar.
Oferim clientilor produse de cea mai buna calitate, dublata de garantia satisfactiei.