Regional Manager - Constanta, Bacau si Oradea

Lugera & Makler

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, un grup de firme cu traditie in domeniul comercializarii materialelor de constructii, cautam Manageri Regionali pentru a coordona si superviza activitatea desfasurata in punctele de lucru din Constanta, Oradea si respectiv Bacau.
Responsabilitati:
Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
Evaluarea nevoii de personal si selectarea potentialilor candidati;
Propunerea, elaborarea si implementarea sistemelor de evaluare si motivare ale personalului;
Propunerea si agrearea bugetelor si stabilirea target-ului de vanzari, impreuna cu Managerul Comercial;
Asigurarea unei bune functionalitati a punctului de lucru din punct de vedere logistic.

CERINTE

Studii superioare in domeniul tehnic sau economic;
Experienta intr-o pozitie similara de minim 2 ani;
Excelente abilitati de comunicare si negociere;
Bun organizator si coordonator.

BENEFICII OFERITE

Perspective de dezvoltare in cariera;
Mediu de lucru dinamic intr-un colectiv de profesionisti.

Lugera & Maklér operates in Slovakia, Czech Republic and Romania. We made it our job to help companies to find the right employees. To help ambitious people to find the right employer. We match the right person with the right company at the right time. Very fast. So that the perfect job soon is yours.