PROMOTOR RODBUN

RODBUN GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domiciliul stabil in mediul rural in orice comuna din judetele GORJ, MEHEDINTI, BAIA-MARE, VRANCEA, BACAU
Pot aplica numai persoanele care traiesc in mediul rural (comune, sate)
Cunostinte despre agricultura. Poti trimite cv-ul daca lucreazi pamant sau daca ai cunostinte despre utilaje agricole, seminte, pesticide sau ingrasaminte chimice
Studiile agronomice (liceu, facultate) prezinta avantaj.
Permis de conducere categoria B.
Prezenta placuta, capacitatea de a stabili relatii interpersonale, abilitati de comunicare, bun negociator.

CERINTE

Prezenta zilnica in zona de activitate
Promovarea produselor companiei
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti, cautarea unor oportunitati suplimentare pentru cresterea vanzarilor ;
Culegerea informatiilor legate de clienti si de concurenta, obtinute de pe raza zonei de activitate

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de castig nelimitat
Telefon mobil
Trainnig-uri de specialitate
Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara, dinamica si ambitioasa, in plina expansiune pe piata de
profil din Romania

Compania noastra construieste unul din cele mai ambitioase proiecte din agricultura : sa oferim cea mai buna solutie fermierului roman.

Suntem o companie foarte ambitioasa.
Valorile noastre sunt corectitudinea, munca in echipa ??i eficienta.
Credem in corectitudine si integritate fata de toti partenerii nostrii.
Credem in echipa noastra pentru ca numai impreuna putem reusi.
Te asteptam sa ni te alaturi ! Ai privilegiul de a te dezvolta si de a te maturiza intr-o echipa grozava!