Promotor/Coordonator/Manager

I.I.L&A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti;
Promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
Mentinerea relatiei cu parteneri actuali si urmarirea dezvoltarii de noi parteneriate;
-Participa la realizarea materialelor si campaniilor de promovare si comunicare;
-Se implica in organizarea evenimentelor de marketing;
Cautam si formam manageri capabili sa recruteze, formeze si coordoneze o echipa de consultanti pe baza unui plan de cariera unic pe piata de profil din Romania, fara stres.

- formeaza si intretine portofoliul de clienti
- analizeaza nevoile clientilor si propune solutii pentru satisfacerea acestor necesitati
- incheie contracte
- consiliaza clientii din portofoliu
- se instruieste permanent cu noutatile din domeniu

CERINTE

Cautam doar persoane motivate cu scopuri si carora le plac provocarile.
Studii: liceul absolvit; facultate in curs; facultate absolvita;
Nu se cere experienta;
Pregatirea de specialitate se face de catre firma;
Capacitatea de a prioritiza, bune abilitati de organizare si coordonare.
Responsabilitate, capacitate organizatorica, orientare spre rezultate, atentie la detalii, spirit de echipa;
este atras de activitati prin care interactioneaza direct cu oamenii (experienta de lucru este un avantaj);
Comunica cu usurinta si cu claritate;
Este o persoana dinamica;
Este convingator

BENEFICII OFERITE

Va oferim:

Un program flexibil, adaptat nevoilor dvs.
Obtinerea unui venit suplimentar, atractiv, care depinde doar de eforturile dvs
Formare profesionala si indrumare constanta din partea unor profesionisti
Castiguri nelimitate in functie de rezultate si competenta
Bonusuri suplimentare pentru atingerea de obiective
Venituri constante din primele luni ale activitatii dvs.
Training
Posibilitatea de a avansa rapid in cariera
Lucru intr-un mediu placut si dinamic

Companie multinationala infiintata in 2004 cu posibilitate de recrutare pe piata romaneasca din 2006, ofera posibilitate de castig limitat si nelimitat.

Comisionul este intre 20% si 40% cu posibilitate de formare a unui "portofoliu clienti" care raman reprezentantului pana cand inceteaza colaborarea. Colaborarea poate inceta doar cu acordul si la cererea colaboratorului.

Acest portofoliu fiind al reprezentantului, aduce un venit suplimentar in functie de volumul vanzarilor intre 3%-21% si un procent intre 4% si 8,5% din rulajul mondial al companiei.