PROMOTERI - IASI, BACAU, SUCEAVA

TABCO-CAMPOFRIO S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului : promoveaza produsele companiei in scopul dezvoltarii afacerii Campofrio in zona de responsabilitate si obtinerii de rezultate economice pozitive

- Desfasoara activitati de promovare a produsului la client care includ, dar nu se limiteaza la : prezentare produs, efectuare degustari, administrare materiale promotionale, conform instructiunilor de lucru primite
- Responsabil de promovarea produselor in magazinele-client si in cadrul evenimentelor organizate de companie
- Responsabil cu derularea tuturor activitatilor promotionale conform planului aprobat de directorul regional
- Responsabil de imaginea companiei, pe care o promoveaza prin activitatea si atitudinea/conduita sa, la clientii la care se desfasoara actiunile promotionale

CERINTE

- Cel putin studii medii, cunostinte de lucru cu materiale publicitare/promotionale, cunostinte temeinice privind produsele companiei
- Preferabil 6 luni pe un post similar
- Foarte bune abilitati de prezentare, comunicare si de lucru cu oamenii
- Calm, stapinire de sine, echilibru emotional
- Atentie si spirit de observatie
- Aptitudini de culegere si transmitere a informatiilor
- Adaptare la sarcini de lucru variabile

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii de munca foarte bune si oportunitatea desfasurarii activitatii intr-o companie internationala, intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic.

Campofrio este o companie internationala de produse alimentare. Grupul Campofrio detine fabrici in 8 tari, de pe 3 continente, si ofera produsele la peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de tari.