Programatori PHP

Neuro Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Cerinte programatori juniori si seniori PHP:

Sunt necesare:
- cunostinte si experienta medie / avansata de lucru cu PHP 4 (5), OOP
- experienta medie / avansata in JAVASCRIPT
- cunostinte HTML, CSS
- experienta si rapiditate in lucrul cu baze de date MYSQL

Reprezinta un avantaj:
- experienta de lucru cu AJAX
- cunostinte setari directive APACHE
- cunoasterea standardelor WEB 2.0
- experienta cu bazele de date POSTGRES

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Salariu motivant (300E - 1200E in functie de cunostinte si experienta)
- Lucrul se desfasoara pe sisteme foarte performante (Pentium Dual Core, LCD 17", 1G RAM, Windows Vista)
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic
- Sediul firmei este in Copou, foarte aproape de Univ. Al. Ioan Cuza

Neuro Software dezvolta aplicatii utilizand algoritmi avansati de inteligenta artificiala si business intelligence folosind ca tehnologii J2EE, PHP, Ajax pentru clienti din Olanda, Italia, Irlanda, Elvetia, SUA si Romania. Pentru toti cei care doresc sa faca un pas spre tehnologiile viitorului sau pentru cei care doresc ca aplice cunostintele acumulate in timpul facultatii in cadrul unor proiecte Enterprise cu instalari in companii multinationale, “Neuro Software” asteapta CV-urile dumneavoastra.