Programator Web - Incepator, cu dorinta de a invata

LOGIC INDUSTRY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementeaza aplicatii web (site-uri, portaluri, magazine virtuale, etc) pe baza specificatiilor de proiectare si in termenul stabilit.
Solutiile de implementare trebuie sa fie optime dpdv-ul aplicatiei finale.
Invata si se perfectioneaza continuu.
Productivitate ridicata. Calitate extrema.

E posibil sa acceptam si colaborari, lucrul acasa, etc. In functie de seriozitate, credibilitate si specificul unor lucrari.

Scrisorile de intentie sunt obligatorii. Detalii despre Logic Industry la www.logicindustry.com

CERINTE

Programator Web incepator:
HTML / CSS / PHP / MYSQL / Javascript la nivel minim (de rezolvat cateva taskuri simple in fiecare)

Avantaje:

- Intelegere buna a infrastructurii web (retea, linux, apache, servere web, internet)
- Background in programare si algoritmica (liceu de informatica si/sau facultate de profil). Capacitatea de a crea un program care sa rezolve anumite taskuri. Limbajul de programare la alegere.
- Programare OOP (indiferent de limbaj): nivel de baza: cunostinte teoretice bune despre aceasta tehnologie, posibilitatea de a crea o clasa si a lucra cu ea.
- Automotivare, gasirea de solutii inovatoare, inteligenta
- Posibilitatea prezentarii recomandarilor (clienti/angajatori/scoala)
- Engleza mediu / Romana foarte bine.
Obligatoriu:
Bun simt, dorinta de perfectionare si afirmare in acest domeniu, credibilitatea si seriozitatea. Atentia la detalii. Dorinta de a face lururile "sa se miste" in jurul lui - initiativa.

BENEFICII OFERITE

Salariul va creste multumitor in functie de performante si de capacitatea de integrare in echipa. Cei mai performanti pot obtine repede un post de management de proiect si/sau management de echipa.
Alte avantaje (bonusuri, premii, mediu competitiv).
La Logic Industry incercam sa crestem o echipa de profesionisti si suntem dispusi sa investim in aceasta directie. Scrisorile de intentie pot ajuta la departajare, asa ca va rugam sa le acordati importanta cuvenita daca sunteti interesat de acest post. Detalii despre noi la www.logicindustry.com

DESCRIEREA FIRMEI

LOGIC INDUSTRY - WEB DESIGN PENTRU AFACERI