OPERATOR VANZARI PRIN TELEFON - BACAU, IASI si ORADEA

SC FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Vanzarea si facturarea produselor catre clienti
· Promovarea produselor prin telefon
· Gestiunea documentelor fiscale
· Negocierea conditiilor comerciale
· Pastrarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
· Programarea platilor

CERINTE

· Experienta anterioara in vanzari prin telefon de minim 6 luni
· Excelente abilitati de comunicare si negociere
· Cunoasterea tehnicilor specifice de vanzare prin telefon
· Cunostinte solide de operare PC
· Domiciliul stabil in locatiile mai sus mentionate

BENEFICII OFERITE

· Pachet salarial motivant
· Mediu de lucru profesionist, competitiv
· Oportunitati de training si dezvoltare profesionala

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 17 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, Farmexim doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci alatura-te echipei noastre.