Operator Prelucrare Date

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducerea in sistemul de operare facturi
- Intrare marfa , avize , expeditie
- Inregistrare documente,
- Trimiterea coletelor
- Sortare si arhivare documente

CERINTE

Candidatul ideal

- Cunostinte de baza pentru operare Microsoft Excel ,
- Atentie sporita la detalii
- Persoana foarte bine organizata si meticuloasa
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Capacitatea de a lucra in echipa
- Capaitate de planificare, organizare si coordonare
- Capacitate de invatare rapida
- Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj

Cerinte:

- Studii medii,
- Motivatie pentru dezvoltare personala
- Capacitatea de a intelege criteriile de sortare si arhivare a documentelor,
- Spirit analitic, abilitati de lucru cu cifrele,
- Viteza de operare,
- Comunicare eficienta
- Seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Salariu si bonusuri corelate cu performanta individuala
- Lucru cu o echipa tanara si un mediu profesional de lucru
- Oportunitati reale de promovare in cadrul companiei
- Training continuu pentru dezvoltarea profesionala si personala alaturi de o echipa entuziasta de tineri profesionisti
- Teambuilding
- Transport asigurat
- Asigurare medicala

Job Hunting Trade - Head Hunting de personal personalizat pe nevoile companiei dvs.