Operator Call Center - Limba italiana

SC XL WORLD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei o schimbare in cariera ta? Un job mai bun? Un mediu de lucru tanar in care sa te afirmi? Atunci citesti anuntul potrivit. Suntem o companie multinationala si te vrem alaturi de noi!

Ce va trebui sa faci?

Sa furnizezi informatii catre clientii nostri si operarea de baze de date marketing.
Sa interactionezi cu companii multinationale, avand posibilitatea de a te dezvolta intr-un mediu profesional.

CERINTE

DACA:
Stai bine cu italiana
Esti vorbaret
Telefonul ti-e cel mai bun prieten
Cea mai scurta convorbire telefonica a ta a fost de o ora si 37 de minute

ATUNCI:
Poti sa suni 4 ore continuu sau chiar 8 (full-time). Si-ti creste si bugetul!
Treaba ta? Sa ne inrosesti liniile!

UNDE?
In Craiova.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru specific unei companii multinationale
Conditii de munca excelente, echipamente de ultima ora
Program de lucru flexibil
Salariu competitiv
Bonuri de masa
Bonusuri si premii specifice campaniilor
Transport gratuit pentru Iasi si Bacau
Training initial de formare profesionala
Oportunitati de dezvoltare a carierei

Our mission is to help companies become more competitive by re-allocating certain activities to emerging countries, offering them complete logistical, technical and administrative support.