OPERATOR (agent ) VANZARI PRIN TELEFON

FIFIRIG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana cu dictie buna si putere de convingere verbala.

Persoana cu caracter pozitiv, cu usurinta in discutii, sa-i placa sa stea de vorba , sa fie deschisa la nou si cu un grad marit de amabilitate si solicitudine .
IDEAL AR FI SA AIBA USURINTA SI PLACERE INASCUTA DE A DISCUTA, DE A COMUNICA.

Clientii nostri sunt numai societati comerciale din Romania,iar in abordarea discutiei trebuie stiut un minim de cunostinte comerciale ( despre adaos comercial,TVA,etc ...) .Oricum se va face un training de catre firma noastra.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Munca de birou, 8 ore - schimbul 1. Salar de baza si bonus procentual la realizari ( vanzari ) . Premii si beneficii suplimentare , dar toate la rezultatele muncii.

Firma distributie nationala materii prime din import, pentru industria alimentara