Operatoare Receptie Clinica Stomatologica

Day Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce o sa faca aceasta persoana?
Va gestiona apelurile telefonice si corespondenta electronica.
Va indruma pacienti si le va oferi acestora informatiile necesare pentru a solutiona solicitarea acestora.
Va efectua programari pentru pacienti, modificari si confirmari.
Va verifica fisa medicala a pacientilor
Va inregistra pe casa de marcat incasari de servicii medicale de la pacienti
Va tine evidenta incasarilor
Preda ZET-ul corespunzator incasarilor inregistrate
Bune cunostiinte in lucrul cu calculatorul
Constituie avantaj cunostinte de contabilitate primara: evidenta Registrul casei, chitante, dispozitii de plata.

CERINTE

Cum ar trebui sa fie aceasta persoana ca sa fie si ea, si noi, multumiti de aceasta colaborare?
Candidatul ideal este o persoana ambitioasa si plina de energie, care are experienta in relationarea cu oamenii, empatizeaza cu ei, ii place sa ajute si sa gaseasca solutii la problemele lor.
Apoi, ne mai dorim cateva lucruri:
Sa stie sa zambeasca si sa fie placuta, cu ea insasi si cu cei din jur.
Sa ii faca placere sa ii ajute pe cei din jur si sa rezolve problem
Sa comunice prietenos si cald, insa cu profesionalism, cu persoanele cu care intra in contact
Sa fie dispusa sa invete, sa se dezvolte atat profesional, cat si profesional.
Sa fie organizata, descurcareata si persistenta.
Studiile economice reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?
Mediu de lucru placut, cald si foarte prietenos
Salariu competitiv
Oportunitati de training si specializare

Daca ai citit acest anunt, daca te potrivesti cu descrierea si te entuziasmeaza ideea de a lucra cu noi, trimite-ne un e-mail la traian@dayjobs.ro cu CV-ul tau si o poza recenta precum si raspunsuri pentru urmatorul mini interviu online:
De ce vrei aceasta pozitie?
Ce experienta si abilitati te califica pentru asta?
Care este salariul pe care ti-l l-ai atribui tu singur pentru acest rol si de ce?

DESCRIEREA FIRMEI

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email office@dayjobs.ro

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza