Munca de teren -rent a car

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preda si preia autoturismele de inchiriat de la clienti (in unele cazuri 24 de ore din 24)
- tine legatura cu clientii si ii consiliaza in cazul oricaror provocari tehnice aparute pe parcursul inchirierii autoturismului
- raspunde de intretinerea si mentinerea in stare impecabila a autoturismelor
- asigura relatia cu service-urile si atelierele cu care colaboram
- raspunde de inspectiile tehnice periodice si relatia cu Registrul Auto Roman
- rezolva diverse task-urile administrative (facturile, ordinele de plata la banca, actele la contabilitate etc)
- urmareste toate cererile si solicitarile la administratia locala (primarie etc)
- asigura transferul autoturismelor in alta localitate (conduce autoturismul pana la destinatie).
- pentru clientii care sosesc cu avionul in cursul noptii sau in cazul aparitiei provocari "neprogramate", DISPONIBILITATEA persoanei 24 de ore din 24 este necesara.

CERINTE

VA RUGAM SA CITITI SI SA EVALUATI ATENT CERINTELE SI JOBUL SI SA APLICATI CU INCREDERE IN CAZUL IN CARE CORESPUND CU COMPETENTELE SI OBIECTIVELE DVS (pe romaneste: aplicati doar daca puteti, vreti si mai ales v-ar PLACEA sa faceti 8 ore pe zi si uneori mai mult, activitatile care sunt enumerate mai jos).

NU aplicati daca ati mai aplicat odata la acest job.

Candidatul ideal (nu-l cautam neaparat pe cel ideal, dar sa semene cu el) are :

- spirit proactiv si orientat spre munca de teren
- atitudine optimista si spirit competitiv
- abilitati de organizare, planificare si comunicare
- posesor de initiativa, perseverenta si permis de conducere cel putin cat. B (ATENTIE - PERMISUL ESTE O CONDITIE OBLIGATORIE)
- orientare spre rezultate si rezolvarea problemelor (pardon, provocarilor)
- team player

Pe scurt si pe romaneste:
- istet (sau isteata) si descurcaret (descurcareata).
- o persoana activa careia chiar ii place "alergatura", munca de teren (alergatura prin oras si uneori prin afara lui).
- cineva caruia ii place sa interactioneze cu clientii, chiar si cu cei dificili
- cineva care are cunostinte de baza despre autoturisme: sa stie sau sa invete sa schimbe o roata, un bec etc
- cineva care STIE SIGUR ca "nu exista nu pot, exista numai nu vreau"

ATENTIE: Umorul si relaxarea din colectivul nostru (si din acest anunt) nu exclud pretentiile noastre de disciplina, seriozitate, punctualitate, caracter integru si mai ales profesionalism.
Daca pentru tine seriozitatea, punctualitatea, respectarea angajamentelor si profesionalismul sunt norme OBLIGATORII in relatiile profesionale (la job), te asteptam sa ne cunoastem la o cafea.

BENEFICII OFERITE

In timp poate accede LA ORICE POST in firma pe baza competentelor si calitatilor dovedite.

La cerintele de mai sus, putem oferi din toata inima:
- Colectiv de munca prietenos, fara birocratie
- Sefi OK, ne pasa de bunastarea angajatilor si ajutam oricand se poate pe plan personal si profesional
- Posibilitati REALE de crestere si promovare
- Aprecierea si remuneratia corespunzatoare a muncii bine facute
- Dedicatia se rasplateste

Ponturi:
- cv-urile cu "animat de dorinta puternica de a reusi" si altele de acest gen vor fi ...
- cititi bine cerintele si descrierea postului si aplicati numai daca v-ar face cu adevarat placere sa faceti aceasta in fiecare zi
- numele firmei este trecut confidential pentru ca nu dorim mailuri si telefoane directe