Munca de birou cu sustinere gratuita la facultate

SC FILMIR-PROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma noastra asigura angajarea in munca de birou(cu un salar competitiv )si simultan sustine financiar complet absolvirea facultatii/ postliceale (plata taxelor si a tuturor cheltuielilor scolare si asiguram cazare gratuita si masa gratuita).
Intentia firmei noastre este de a descoperi -printre absolventi / absolvente de -persoane valoroase si capabile de a se ridica profesional ,dar care nu reusesc acest lucru din cauza unor situatii dificile, sociale si familiale (persoane orfane, multi frati ,situatii de sanatate, mediu rural, etc)
Dorim astfel ,sa ne formam personal devotat ,motivat si competent,printr-un parteneriat si o colaborare de lunga durata .
Acest loc de munca este ideal pt absolventii de liceu (cu sau fara examen de bacalaureat ) care sunt la inceput de drum si nu au posibilitatea de ase sustine singuri la facultate /posliceala sau nu au calificarea si deprinderile necesare pentru un servici cu munca de birou.

CERINTE

Practic acest loc de munca este unul de formare la locul de munca si sustinere financiara pentru absolvirea unei facultati pe baza de contract cu o firma finantatoare
Intre noi-firma finantatoare si persoana sustinuta financiar se va incheia un contract prin care persoana finantata se obliga sa lucreze dupa absolvirea facultatii o perioada de timp. la firma noastra.
Firma noastra este din municipiul Bacau (asiguram cazare si masa gratuite) si un salar competitiv , iar cursurile facultatatii - profil economic - se vor efecua la ID /fara frecventa /seral la una din cele doua universitati din Bacau.
Decontam periodic cheltuieli pt. calatorii pt. vizite acasa la familie si suplimentar premii si bonusuri pentru aport si realizari personale.
Primim absolventi / absolvente si din anii anteriori. cu diploma de bacalaureat (pentru a urma facultatea) si fara diploma de bacalaureat (pentru a urma scoala postliceala).
Asteptam CV- ul la adresa noastra de email: job.filmir@gmail.co

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

firma de import-export si distributie nationala.