MENAJERA INTERNA

FIFIRIG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
MENAJERA -preparare mancarein bucatarie, spalat - calcat, curatenie, cumparaturi.
Ideal ar fi si minime cunostinte/experienta de ingrijire bolnava locomotor / reumatism,,adica masaj,reflexoterapie,kinetoterapie;

Asiguram CAZARE GRATUITA, transport periodic/la 3 luni gratuit in localitatea de domiciliu (daca angajata nu e din Bacau)-, premii si bonusuri.
Relatii la +40 770 852 240 (orele 8-16) sau e-mail kosticostin@gmail.com

SALAR lunar pentru menaj = 300 EURO
SALARIUL este de 400 euro , daca angajata are minime cunostinte/experienta de ingrijire bolnava locomotor / reumatism,,adica masaj,reflexoterapie,kinetoterapie,

CERINTE

MENAJERA / GOSPODINA -preparare mancarein bucatarie, spalat - calcat, curatenie, cumparaturi.

Ideal ar fi si minime cunostinte/experienta de ingrijire bolnava locomotor / reumatism, ,adica masaj, reflexoterapie , kinetoterapie;

BENEFICII OFERITE

Asiguram CAZARE GRATUITA,masa gratuita, transport periodic/la 3 luni gratuit in localitatea de domiciliu (daca angajata nu e din Bacau)-, premii si bonusuri. telefon mobil,etc
Relatii la 0770 852 240 (orele 8-16) sau
e-mail kosticostin@gmail.com

Daca persoana respectiva este deosebit de harnica si doreste o cariera iar colaborarea este pe termen lung,o putem sustine material cu o bursa la o facultate buna ( Invatamant la fara frecventa- de exemplu profil Marketing,Relatiieconomice internationale,etc.. ) .

Firma distributie nationala materii prime din import, pentru industria alimentara