MANAGER si REPREZENTANT VANZARI IMOBILIARE- CARTIER REZIDENTIAL

Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei si contactarea clientilor
- elaborarea si prezentarea ofertelor
- analiza cererilor
- consultanta imobiliara
- vanzari apartamente in Cartier Rezidential
-coordonare echipa vanzari (manager)

CERINTE

- abilitati deosebite de comunicare si negociere;
- experienta in vanzari de minim 2 ani(avantaj - experienta pe piata imobiliara);
- deschidere pentru nou;
- capacitate de acumulare intensa de cunostinte;
- persoana dinamica , inventiva, optimista, cu spirit competitiv foarte bine devoltat;
- cunostinte MS office: Word, Excel;
- permis de conducere categoria B;
- spirit de echipa;
- cunostinte avansate de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix motivant
- comisioane din vanzari
-alte beneficii (manager)

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau- MANAGER & REPREZENTANT VANZARI IMOBILIARE-CARTIER REZIDENTIAL