Manager Regional

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii personalului din subordine - atat din magazinele proprii cat si a celor de pe teren;
- gestionarea si largirea actualei baze de clienti;
- ofertare, negociere si contractare cu potentiali clienti;
- intocmirea de diverse rapoarte la cererea top managementului;
- evaluari periodice privind activitatea in magazinele proprii - produse, documente, preturi etc;
- participare la inventarele din magazinele proprii - la cererea departamentului financiar-contabil s.a

CERINTE

- experienta in vanzari min 2 ani;
- experienta in coordonare resurse umane;
- studii superioare - de preferat, economice;
- cunostinte economice, de contabilitate - la un nivel primar;
- cunostinte operare PC: Word, Excel, navigare Internet;
- permis categoria B.
Domiciliul stabil in Bacau, respectiv Cluj-Napoca.

BENEFICII OFERITE

- oferta financiara atractiva;
- masina si telefon de serviciu.

DIMA CONSULTING GROUP, specializata in consultanta in resurse umane, marketing, management si turism este o organizatie orientata spre satisfacerea nevoilor curente si viitoare ale clientilor ei, prin servicii de inalta calitate.

Firma intelege sa fructifice toate oportunitatile care se ivesc pentru satisfacerea clientilor ei, urmarind optimizarea raportului calitate-pret, relatia cu clientii si atitudinea fata de acestia. De asemenea, principalul obiectiv il reprezinta realizarea la termen a contractelor, promtitudine si calitate ridicata prin costuri scazute.