Manager Punct Lucru

Companie Multinationala de Top

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea serviciilor companiei si participarea intr-un mod proactiv la realizarea obiectivelor financiare ale punctului de lucru si ale echipei;
- Supervizarea si asigurarea functionarii permanente a activitatii punctului de lucru conform regulilor, procedurilor si standardelor interne ale companiei;
- Administrarea punctului de lucru si asigurarea necesarului zilnic de resurse;
- Gestionarea contractelor cu furnizorii de servicii si a relatiei cu autoritatile statului;
- Supravegherea activitatii angajatilor din subordine: pontaje, asigurarea activitatii permanente, recrutare si evaluare, training, integrare pentru noii angajati;
- Intocmirea corecta si la termen a tuturor documentelor aferente activitatii punctului de lucru;
- Se implica in actiunile de organizare a campaniilor publicitare si a promotiilor pentru punctul de lucru alocat si evaluarea rezultatelor obtinute

CERINTE

- Studii superioare in domeniul economic, tehnic, administrativ, juridic;
- Experienta pe o pozitie similara de cel putin 2 ani;
- Cunostinte bune MS Office;
- Cunostinte limba engleza;
- Abilitati de comunicare la toate nivelurile;
- Capacitati de planificare, organizare, coordonare si evaluare;
- Capacitatea de a motiva profesional membrii echipei;
- Capacitatea de a media si gestiona conflicte in cadrul echipei coordonate;
- Capacitatea de a implementa politicile, procesele si strategiile companiei;
- Orientare spre rezultate, motivat de a lucra intr-un mediu competitiv;
- Capacitate de a lua decizii eficiente;
- Responsabilitate, corectitudine, implicare;
- Permis de conducere, masina proprie constituie avantaj;
- Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix in functie de experienta si in acord cu grila de salarizare a companiei;
- Bonusuri periodice in functie de performantele individuale si de echipa;
- Planuri de dezvoltare profesionala si training.