MANAGER PUNCT DE LUCRU

PSY CONSULTANCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru unul din clientii nostri, companie multinationala de top, MANAGER PUNCT DE LUCRU, care sa intruneasca urmatoarele responsabilitati si cerinte:

RESPONSABILITATI SI SARCINI PRINCIPALE:

sa asigure continuitatea activitatii în punctul de lucru de care raspunde;
sa supervizeze activitatea si echipa din subordine in conformitate cu politica si obiectivele firmei;
sa realizeze obiectivele fixate respectand standardele (impuse si asumate) de calitate, securitate, costuri si timp;
identificarea problemelor si abilitatea de a lua rapid masuri corective si preventive;
sa stabileasca programul pe schimburi al angajatilor si sa se asigure de corectitudinea indeplinirii lui;
sa rezolve problemele operative;
sa administreze finantele si încasarile din vânzari;
sa rezolve reclamatiile clientilor cu privire la calitatea serviciilor sau a servirii;
sa planifice şi coordoneze activitatea zilnica din punctul de lucru alocat;
sa stabileasca prioritatile punctului de lucru cu aprobarea superiorului direct;
sa gestioneaze resursele umane din subordine, resursele materiale şi financiare;
sa participe la promovarea serviciilor impreuna cu angajatii;
sa intocmeasca lunar si sa mentina contacte bune cu furnizorii de materii prime;
sa intocmeasca fise de activitate si diverse rapoarte pe care sa le inainteze superiorului;
sa cunoasca manualul calitatii si sa asigure servicii la standardele impuse;
sa se ocupe de formarea echipei din subordine si de formarea profesionala a angajatilor, asigurandu-le training.

CERINTE

- studii superioare (preferabil management);
- abilitati de conducere si/sau supervizare;
- minim 3 ani experienta in functii de conducere sau supervizare;
- cunostinte foarte bune PC: MS Office complet
- disponibilitate pentru program de lucru prelungit (in functie de caz);
- deschis si comunicativ;
- bun negociator, probitate morala impecabila;
- buna adaptabilitate, rezistenta la frustrare
- implicare puternica in activitate

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a colabora cu o firma de top in plina dezvoltare;
- pachet salarial atractiv: salariu fix si bonusuri in functie de performanta proprie si a echipei;
- integrare intr-un mediu tanar si dinamic;
- posibilitati de afirmare si avansare;
- pachete de instruire si calificare.

Cei interesati si care corespund intr-o proportie cat mai mare descrierii si cerintelor specificate mai sus, sunt rugati sa aplice cu CV actualizat cu poza.
Va multumim si va uram succes!

Recrutare, evaluare psihologica si profesionala, consiliere in cariera