Manager productie

Business Development Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutarea si managementul unei echipe de cel putin 10 persoane
- Asigurarea calitatii productiei de substrat si compost
- Indeplinirea obiectivelor de productie
- Participarea la elaborarea strategiei de productie
- Asigurarea calitatii distributiei
- Managementul stocurilor
- Analiza si utilizarea indicatorilor economici
- Participarea la dezvoltarea companiei si a imaginii acesteia

CERINTE

CALIFICARI NECESARE

- Absolvent studii medii/superioare tehnice
- Bune cunostinte de limba romana
- Cunostinte medii/bune de limba ceha si/sau slovaca (cunostintele de limba engleza reprezinta un avantaj)
- Experienta anterioara de managementul productiei (preferabil in industria procesarii lemnului)
- Abilitati de management
- Bune abilitati sociale si de comunicare
- Proactivitate, responsabilitate si gandire independenta

BENEFICII OFERITE

Business Development Group, o companie de consultanta cu peste 10 ani experienta pe piata romaneasca recruteaza manager productie in zonele Miercurea Ciuc-Gheorgheni si Suceava-Piatra Neamt-Bacau.

Daca va doriti o cariera in domeniul procesarii industriale (lemn si produse conexe) si experienta de munca in cadrul unei companii internationale cu traditie, trimiteti CV-ul dvs. impreuna cu o scrisoare de intentie prin email la office@bdgind.ro, sau prin fax la 021 / 317 98 70. Termen limita: 20 Septembrie 2008.

Se ofera pachet salarial atractiv si alte beneficii, precum si oportunitati excelente de dezvoltare profesionala.

Firma de consultanta cu peste 10 ani experienta pe piata romaneasca