MANAGER PLANIFICARE PRODUCTIE&VANZARI / SALES & PRODUCTION PLANING MANAGER (cod: MP)

BARLINEK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• participarea activa la planificarea vanzarii produselor Barlinek;
• intocmirea si controlarea bugetelor trimestriale/anuale
• corelarea planurilor de vanzari cu planurile de productie;
• intocmirea de rapoarte periodice.

CERINTE

• experienta in posturi asemanatoare, preferabil in domeniul pardoselii/parchetului;
• experienta in planificarea productiei si vanzarii;
• cunostinte bune de limba engleza;
• disponibilitatea sa calatoreasca in scopuri de serviciu;.
• bune abilitati de operare PC;
• carnet conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

• loc de munca intr-un mediu profesional;
• pachet salarial avantajos;
• posibilitati de dezvoltare si afirmare.

Daca sunteti interesat sa faceti parte dintr-o echipa internationala de profesionisti si indepliniti conditiile necesare va rugam sa trimiteti CV-ul (preferabil in limba engleza) pe adresa: hr@bizconcept.ro sau la nr de fax: 021 233 24 31 ( Va rugam sa precizati codul jobului pentru care aplicati! )
Doar candidatii potriviti vor fi contactati!

BARLINEK SA este o companie internationala de origine poloneza, cu o vasta experienta in industria de prelucrare a lemnului. Pozitia actuala o situeaza printre cei mai importanti producatori de podele din lemn, produsele companiei fiind comercializate in SUA, statele scandinave, Germania, Franta si Rusia.
Pentru fabrica sa din BACAU, BARLINEK SA doreste sa angajeze:

MANAGER PLANIFICARE PRODUCTIE & VANZARI / SALES & P RODUCTION PLANING MANAGER (cod: MP)