Manager local

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

a. Prospectare a pietei;
b. Recrutare, selectare, angajare si instruire, in fiecare localitate, a personalului interesat de colaborare;
c. Identificare a potentialilor clienti si promovare a produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.;
d. Dezvoltare a afacerii prin cresterea numarului de parteneri si clienti;
e. Analizare a oportunitatile si prezentare a ofertei companiei, contactarea potentialilor parteneri si clienti si urmarirea finalizarii vanzarilor.

CERINTE

a. Persoana dinamica, constructiva, ambitioasa, responsabila, dornica de afirmare si dorinta sa castige din ce in ce mai mult;
b. Capacitate de organizare, planificare, analiza si sinteza a datelor;
c. Seriozitate, responsabilitate, implicare, convingator si tenace in atingerea obiectivelor;
d. Bune abilitati de comunicare, interrelationare si coordonare a echipei de vanzari;
e. Calm, spirit de observatie, corectitudine, initiativa, capacitatea ridicata de sinteza, precum si abilitatea in negociere si relationare cu clientii;
f. Persoana disciplinata, ordonata in munca, pragmatica, orientata catre rezultate;
g. Spirit de initiativa si capabil sa-si organizeze eficient timpul;
h. Disponibilitatea si capacitatea de a invata multe lucruri noi intr-un timp relativ scurt.

BENEFICII OFERITE

a. Dezvoltarea unei cariere de succes intr-o companie multinationala;
b. Periodic vor participa la programe de instruire de specialitate pentru parteneri;
c. Venituri rezultate dintr-un sistem complex, bazat pe comisioane substantiale din vanzari in functie de target-ul atins, de atragerea de noi clienti si de promovarea in forta a ofertelor companiei.