Manager

MCM CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

*dezvolta echipa pentru zonele de interesale M.C.M Consulting.
*concep strategiade lucru si o aplica respectand politica M.C.M Consulting.
*aplica strategia de marketing pentru perioada in curs.
*motiveaza permanent echipele, ofera exeplu personal.
*respunde de cresterea valorica si cantitativa a rezultatelor

CERINTE

abilitati de recrutare si bun formator de echipe.
*experienta relevanta in coordonare si conducere.
*cunoasterea principiilor de management din vanzari dinamice.
*experienta in domeniul bancar-asigurari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

*mediu dinamic.
*program de instruire si dezvoltare - profesionala si personala.
*dezvoltarea unei afaceri comune cu M.C.M Consulting.
*posibilitate de promovare dupa primele 3 luni de activitate.
*pachet financiar motivant compus din parte fixa si bonus-uri stimulative conform performantelor.
*posibilitatea de dezvoltare fara limite teritoriale.
*beneficii suplimentare.

Accepta Provocarea, alatura te echipei M.C.M Consulting.
Dorim sa avem Succes alaturi de Tine.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta si Recrutare