Job Part - Time/ Full - Time

Banca Locativa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate aflata in proces de consolidare a echipei este in selectie de personal care sa promoveze activ catre clientii persoane fizice . Daca doresti sa faci parte din aceasta echipa si sa iti conduci propria afacere intr-o relatie de parteneriat cu noi, te invitam sa iti depui candidatura .

Responsabilitati aferente postului:
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Vanzare directa;
- Furnizarea de informatii potentialilor clienti;
- Raporteaza rezultatele activitatii sale coordonatorului echipei.

CERINTE

- Experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj;
- Abilitati foarte bune de prospectare a pietei si construire de retele de contacte;
- Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare;
- Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor.

BENEFICII OFERITE

- Program flexibil;
- Posibilitate in avansare in cariera;
- Realizarea propriei afaceri.etc

Banca pentru Locuinte ofera posibilitatea de a va construi o cariera in domeniul financiar bancar si de a avea o independenta financiara, intr-o relatie de colaborare.