Inspector Agricultura Ecologica

ECO IN COMMERCE Ltd.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sustinere tehnica a clientilor companiei.
- Inspectie in teren la clientii existenti.
- Desfasurarea procesului de certificare a culturilor ecologice pentru clientii noi ai companiei.
- Intocmire rapoarte si documentatie specifica certificarii culturilor.
- Intocmire rapoarte saptamanale catre seful direct.

CERINTE

- Absolvent agricultura, horticultura, zootehnie - absolut obligatoriu.
- Experienta in domeniu - avantaj.
- Limba italiana la nivel mediu - avansat constituie un avantaj.
- Abilitati operare PC.
- Abilitati de comunicare si vanzare.
- Persoana analitica si cu simtul responsabilitatii.
- Disponibilitate de calatorii in interes profesional.
- Disponibilitate relocare Bacau.
- Permis categ B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial in concordanta cu competentele si potentialului de dezvoltare.
- Training de specialitate in tara si strainatate.
- Remuneratia creste direct proportional cu progresele inregistrate in cadrul jobului
- Contract initial de 6 luni.

DESCRIEREA FIRMEI

Jobs in Agribusiness and Biotechnology