Inginer vanzari (zona Moldova)

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzari de componente, solutii si proiecte de automatizari industriale pneumatice;
- Managementul relatiilor cu clientii si colaboratorii in zona alocata - MOLDOVA;
- Consilierea tehnica a clientilor;
- Elaborarea de solutii tehnice corecte si eficiente pentru problemele clientilor;
- Asistenta la punerea in functiune a solutiilor recomandate.

CERINTE

- Studii superioare tehnice (profil mecanic, constructii masini);
- Experienta in vanzarea de produse pneumatice, hidraulice, automatizari;
- Experienta tehnica in automatizari;
- Cunostinte solide de limba engleza;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Permis de conducere categoria B, fara incidente majore.
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente;
- Abilitati excelente de comunicare si negociere;
- Capacitate de organizare si luare decizii.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, corelat cu performantele obtinute;
- Logistica aferenta postului;
- Training-uri specializate.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane care are ca principale servicii:
- recrutarea si selectia de personalului,
- evaluarea performantelor profesionale,
- evaluarea psihologica,
- training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training care va ofera oportunitatea de a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii!

CLUJ-NAPOCA
Adresa: str. C-tin Brancusi, 2/9
Mobil: +40 743 16 65 10
Telefon/Fax: +40 264 45 06 08
Email: office@smart-training.ro

Smart Training asista companie specializata in furnizarea de produse si servicii de automatizari industriale, in selectia pentru postul de INGINER VANZARI (zona Moldova).