INGINER (TEHNICIAN) PRODUCTIE

SC INTER PRINT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza analiza procesului de tiparire si finisare conform standardelor urmarite pe 3 criterii: eficienta (economica atat ca mod de operare si ca rezultate cantitative si calitative), siguranta si respectare a termenelor de livrare a comenzii, prototipuri, mostre, stabilite cu clientii;
- participa activ la diverse proiecte de productie;
- studierea aprofundata a noutatilor aparute in domeniu, gasirea de solutii tehnice optime pentru imbunatatirea activitatilor productive;
- participa la achizitia de materiale pentru produs precum si alte piese necesare in procesul tehnologic;
- structureaza si emite indicatii clare pentru realizarea lucrarilor;
- intocmeste rapoarte privind indicatorii de productivitate si eficienta .

CERINTE

- studii superioare TEHNICE (studii post-liceale sau alte cursuri de specializare in domeniu)
- cunostinte si experienta anterioara in tipografie-flexografie constituie un mare avantaj
- cunoasterea avansata a limbii engeze
- cunostinte avansate de operare PC
- integrare in colectiv, spirit de echipa, dinamism

BENEFICII OFERITE

se stabilesc la interviu

Suntem o societate moderna, orientata spre productia de etichete, ambalaj alimentar si nealimentar precum si alte tipuri de imprimate obtinute prin tipar clasic si flexografic pe suporturi diverse.