Inginer/Maistru/Confectioneri/Mecanic Confectii

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza intreg procesul de productie, in toate etapele sale: croit, cusut, verificarea calitatii produselor, sau o parte din ele;
-Colaboreaza cu inginerul de productie in ambele departamente: confectii/tricotaj;
-Intocmirea sau urmarirea fisei tehnice pentru fiecare component/model
-Mentoreaza echipa de lucru si contribuie la formarea continua a acestora.

CERINTE

-Cunostinte de tehnologie a realizarii confectiilor textile;
-Experienta in productie textile sau tricotaje;
-Aptitudini de management al oamenilor si concentrare asupra rezultatelor;
-Experienta in coordonarea unei echipe;
-Aptitudini de planificare si organizare;
-Cunoasterea pachetului Office (Word, Excel, Access, Powerpoint) constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

-Venit corespunzator cu experienta 2.000 - 3.000 RON
-Bonusuri in cocncordanta cu volumul de productie lunar 1.500 - 2.000 RON
-Decontarea in cazul relocarii din alt oras pentru cazare

Descrierea companiei

ANCA-ROM - producator autorizat si auditat Tommy Hilfiger pentru productia de tricotaje cu un volum de 150.000 articole pe an.
Furnizor de prestari servicii broderie avand utilaje de ultima tehnologie putand executa aproape toata gama de produse cerute,

DESCRIEREA FIRMEI

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email office@dayjobs.ro

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza