Hardware Expert

INTA G S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asambleaza calculatoare de la zero
- identifica si repara anumite probleme aparute in timpul asamblarii
- respecta programul de lucru si regulamentul intern
- raspunde de buna utilizare a obiectelor de inventar
- asigura ordinea si curatenie la punctual de lucru
- respecta termenele alocate fiecarei activitati
- intocmeste raporturi de activitate periodic, solicitate de conducere
- raspunde de calitatea sistemelor realizate si de obiectele pe care le are in inventar

CERINTE

Candidatul ideal

- cunostinte avansate IT Hardware si cunostine software
- cunostinte ridicate de asamblare a calculatoarelor cat si a diagnosticare a defectelor aparute pe parcursul asamblarii lor.
- rezistent la stres
- capabil de munca in echipa
- capacitate de organizare si comunicare
- capabil sa respecte termenele limita
- disponibilitate la program prelungit
- bun ascultator
- spontan, punctual, meticulos
- are o atitudine proactive si pozitiva
-fara cazier sau conflicte majore cu fosti angajatori
- Respecta imaginea si politica companiei in relatia cu tertii.
- Program de opt ore pe zi, cu eventuale ore suplimentare in perioada de varf

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-remuneratia se ofera in functie de studii si experienta: 750 – 1125 Lei Brut + bonuri de masa + alte beneficii in functie de munca prestata

Carmel computer detine o retea de magazine in centrul tarii, specializata in hardware. Fondat in 1998, s-a impus prin calitate, preturi si servicii de calitate.
Vanzarile on-line incepute in 1998 (www.carmelcomputer.com) au ajuns la valori maxime in acest moment.