Gestionar Depozit Tamplarie AL/PVC

Pro-decor

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- gestiunea zilnica a stocurilor de materiale specifice domeniului tamplariei de aluminiu si PVC
- verificarea periodica a stocurilor de materiale
- verificarea cantitativa si valorica a materialelor intrate in gestiune
- intocmirea notelor de receptie ( NIR-uri ) si intocmirea notelor de transfer ( NT )

CERINTE

Cerinte minime:

- minim doi ani de experienta ca gestionar - in domeniul tamplariei Aluminiu si/sau PVC - constituie un avantaj;
- studii medii sau superioare;
- cumostinte minime de lucru in programe de gestiune - constituie un avantaj;
- rezistent la stres, ordonat, cinstit si corect

BENEFICII OFERITE

Aveti sansa sa faceti parte dintr-o echipa tanara, dinamica dintr-o firma in plina dezvoltare.

Suntem o echipa intreprinzatoare,entuziasta si tanara , desi au trecut multi ani de cand acumulam si diversificam experienta. Avand o pregatire profesionala vasta putem cu usurinta sa satisfacem cerintele clientilor nostri. Suntem profesionisti, seriosi si promti. Ne respectam pe noi sip e dumneavoastra, clientii nostril, si asta o putem demonstra prin calitatea serviciilor si produselor oferite.