Functionar Administrativ

SC SECURITAS SERVICES ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Intocmirea dosarelor de personal pentru obiectivul/branch-ul respectiv.
•Realizarea pontajelor si inregistrarea concediilor medicale, de odihna, fara plata, in baza de date
•Redactarea corespondentei interne si externe cu un grad mare de acuratete si punctualitate.
•Promovarea permanenta a imaginii companiei la nivel obiectiv, branch, prin calitatea documentelor redactate cat si a protocolului si a convorbirilor telefonice.
•Reprezinta societatea pe plan local in relatiile telefonice si personale cu beneficiarii, furnizorii de servicii si utilitati.
•Are cunostinte despre protocolul / eticheta redactarii corespondentei de afaceri, prezentarii si modului de adresare in relatiile cu mediul de afaceri al companiei.
•Capacitate deosebita de comunicare, abilitati de organizare, spirit de observatie si atentie la detalii, abilitati privind relatiile interumane si de executie, capacitate de lucru prelungit, flexibilitate, operativitate in rezolvarea sarcinilor, dorinta de autoperfectionare.
•¿ine eviden¿a tuturor documentelor intrate ¿i men¿ioneaz¿ unde au fost repartizate spre rezolvare sau spre informare.

CERINTE

Medii/Superioare, orice profil, specializare Comunicare sau Relatii Publice
Medii, profil general, specializare Comunicare sau Relatii Publice, Resurse umane
Experienta necesara 1-2 ani, pentru studii superioare, 2-3 ani pentru studii medii. Experienta in domeniul resurselor umane.
Atestat inspector resurse umane constitue un plus.
Cunostinte de comunicare, Relatii Publice. Cunostinte de referent resurse umane
Cunostinte despre protocolul / eticheta redactarii corespondentei de afaceri, prezentarii si modului de adresare la nivelul relatiilor profesionale al companiei si la orice nivel social.
Operare PC (Word, Excel), Internet.
Limba straina (Engleza) - scris, vorbit, citit nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

-pachet financiar atractiv - negociat in urma interviului, tichete de masa, bonus bazat pe performanta;
-premieri in functie de rezultatele obtinute;
-posibilitatea unei cariere de succes in cadrul unei companii multinationale.

Vrei sa lucrezi intr-o companie multinationala, dinamica, aflata in plina dezvoltare, unde sa-ti pui in valoare competentele si experienta profesionala?
Doresti sa-ti construiesti o cariera intr-o companie care crede in investitia in oameni?
SECURITAS SERVICES ROMANIA Companie multinationala specializata in servicii de paza si protectie, membra a grupului SECURITAS, cu peste 215.000 de angajati. Securitas ofera servicii de paza si protectie in peste 40 de tari din Europa si America. In Romania, are una din cele mai experimentate echipe de profesionisti, cu peste 3800 de membrii