Formator retea marketing

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane serioase pentru formare retea marketing. Atributiile consta in:
- distributia de materiale publicitare despre firma FM Grup;
- prezentarea afacerii altor persoane;
- cautarea si inregistrarea persoanelor in propria retea;
- indrumarea, motivarea si gestionarea retelei proprii formate;

CERINTE

Vreti sa aveti un venit substantial in 6 luni veniti in echipa noastra si va vom invata cum.
Avantaj consultantii de asigurari, consultantii financiari, agentii de vanzari, sau persoane cu o retea MLM deja formata.
Va rugam sa fiti seriosi. Noi va respectam, va rugam sa ne respectati si dumneavoastra.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri pentru atingerea nivelelor de performanta intre 100 si 1000RON.
Bonusuri pentru performanta retelei de la 3% pana la 21%.
Bonusuri de mentinere de nivel, pe langa bonusuri in RON se acorda si masini.
Excursii, cursuri de instruire, tombole si alte concursuri.

Aceasta afacere va fi pentru dumneavoastra nu mai mult decat ceea ce doriti: un hobby, o sursa de castig suplimentar sau o afacere full time, castigul fiind pe masura implicarii ??? si iata o informatie pentru persoanele care vor mai mult decat un castig oarecare: O persoana energica poate ajunge la o suma de 1000 euro lunar in 8-18 luni de la inceperea afacerii in sistem part time sau 4-8 luni in sistem full time. Dupa atingerea acestui nivel castigul este permanent crescator!