Electrician Auto

BASAROM AUTO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executa lucrari de constatare, diagnosticare, montare, demontare, intretinere si reparatii la autovehiculele introduse in Atelier, privind sistemul electric si electronic – alarme, senzori, unitati audio, difuzoare, inchidere centralizata, alternator, electromotor, cablaje - dar nu limitat la acestea, respectand procedurile si tehnologiile de reparatie, procedurile interne ale societatii, regulile si modalitatile de lucru transmise de catre seful ierarhic, asigurand lucrarilor executate calitate de inalt nivel.

CERINTE

- studii medii sau scoala de specialitate tehnica;
- bune cunostinte tehnice;
- permis de conducere categoria B;
- buna cunoastere a tehnologiilor de intretinere si reparatii pentru sistemele electrice si electronice ale autovehiculelor
- eficienta;
- disponibilitate si dinamism;
- dedicat lucrului bine facut, sa fie riguros si organizat, capabil sa lucreze in echipa
- experienta de minim 5 ani intr-un post similar

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru profesionist, intr-un colectiv tanar
- respect si aprecierea rezultatelor muncii depuse

DESCRIEREA FIRMEI

Service auto multimarca