Economist Junior in Relatii Internationale

ssab impex s.a.

Job expirat

RESPONSABILITATI

SSAB lanseaza programul “ECONOMIST JUNIOR IN RELATII INTERNATIONALE”.
Daca esti tanar absolvent a unei facultati cu profil economic, cu dorinta de munca si afirmare, atunci poti face parte din echipa noastra. Inscrie-te in programul de stagiatura initiat de SSAB si in scurt timp poti beneficia de avantajele unei companii ce activeaza la nivel national. Vom fi alaturi de tine si fiecare pas inainte pe care-l faci va fi rasplatit de noi.
Programul de stagiatura incepe la data de 01.08.2008 si timp de 2 luni vom munci impreuna. Daca rezultatele tale in aceasta perioada sunt bune, vom continua colaborarea.
Tinerii absolventi provocati de aceasta oferta sunt invitati sa depuna cv-ul pe adresa de email: sofrone.daniel@ssabimpex.ro sau la nr. fax: 0234/518436, cod specificat:EJRI - SSAB

CERINTE

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de angajare full-time
- Pachet salarial atractiv

Ambientare si Design - Comercializarea produselor din categoria gresie, faianta si obiecte sanitare