Distribuitor produse cosmetice

GEP INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei avea oportunitatea de a lucra intr-un ritm impus de tine pentru o companie cu o dezvoltare foarte rapida in domeniul parfumurilor, creata de oameni tineri si care raspunde prompt solicitarilor clientilor.

Principalele obiective sunt :
- produsele sa fie intotdeauna disponibile la cel mai bun pret
- distribuitorii parfumurilor sa fie implicati cu responsabilitate in relatia cu clientii
- sa putem satisface intotdeauna cererile clientilor nostri

Castiguri nelimitate functie de vanzari, libertate absoluta de decizie. Procent din vinzare: minim 25%

CERINTE

- seriozitate
- dorinta de afirmare
- minim liceul
- apt pentru a acumula noi cunostiinte

BENEFICII OFERITE

Iti doresti o independenta financiara absoluta, te-ai saturat sa depinzi de salarul zilnic, vrei mai mult? Te-ai saturat sa visezi si nimic sa nu se poata realiza? Nu e tarziu sa devii propriul sef intr-o activitate care e la inceput. Iti poti crea propria echipa, poti demara propria afacere alaturi de noi.
Vei fi sustinut si indrumat, vei beneficia gratuit de training de specialitate, plan de marketing
Degeaba iti doresti daca nu faci si un prim pas in indeplinirea visului. Noi te vom inveta cum poti sa transformi visele imposibile in realitate!
Te asteptam in echipa noastra!

recrutare personal pentru corporatii nationale si internationale