DIRECTOR VANZARI SHOWROOM

Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea si imbunatatirea portofoliul de clienti;
- acorda consultanta de specialitate clientilor privind designul de ambient
- intocmeste ofertele si negociaza termenii contractuali
- incheie contractele cu clientii si urmareste derularea acestora
- coordoneaza activitatea echpei de vanzari subordinate
- urmareste indeplinirea targetului de vanzari
- contribuie activ la amenajarea showroom-ului prin gasirea celor mai bune solutii de expunere

CERINTE

- experienta in vanzari(minim 1 an)
- Facultatea de Horticultura- (reprezinta un avantaj)
- limba engleza
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- atitudine si tinuta corespunzatoare unui job in vanzari
- orientare catre client
-dispus pentru relocare in Piatra Neamt
-aspect business

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial deosebit de atractiv,
- conditii foarte bune de lucru :
- program si mediu de lucru placut, intr-un spatiu elegant in cadrul unei echipe tinere;
- cazare si masa asigurate pentru cei care nu sunt din localitate

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau.