Director filiala

SC UNIX Auto SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatilor specifice punctului de lucru
- coordonarea echipei din subordine
- deservirea la standarde inalte a clientilor
- definirea tintelor specifice in concordanta cu strategiile comerciale globale impuse de managemetul companiei
- relationarea permanenta cu partenerii strategici

CERINTE

- minim studii medii
- minim 2 ani de experienta in domeniul comertului cu piese auto import
- abilitati de organizare si comunicare excelente
- experienta in post de conducere
- abilitati de creativitate si auto-organizare
- viziune strategica
- cunostinte avansate de operare PC
- spirit de echipa
- bun negociator, dinamic, tenace

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare, avansare
- salariu motivant
- munca in echipa

Companie multinationala cu 17 ani experienta in domeniul comercializarii de piese si accesorii auto, lider de piata in Ungaria, in plina expansiune in Romania.
Momentan dispunem de o retea de distribu?ie de 60 de depozite, in Ungaria, Romania si Serbia, cu un efectiv de peste 800 de angajati si peste 5000 de parteneri.
Misiunea noastra este sa oferim pe termen lung servicii de calitate partenerilor nostrii strategici care asigura randamente inalte respectiv un viitor sigur si perspectiva pentru angajatii nostrii