DIRECTOR EXECUTIV

Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea,coordonarea si controlul intregii activitati
Organizarea si planificarea productiei
Participarea la intocmirea bugetului anual de venituri si cheltuieli
Urmarirea lunara a indicatorilor de performanta realizati
Gestionarea cat mai eficienta a resurselor umane si financiare
Prospectarea pietei si atragerea a noi clienti
Analizarea si intocmirea studiilor de marketing
Initierea si coordonarea proiectelor de investitii

CERINTE

-absolvent studii superioare
-studii postuniversitare(management sau marketing)
-experienta intr-un post de conducere minim 3 ani(indiferent de domeniu)
-capacitate de analiza, sinteza, planificare si organizare
-bune abilitati de comunicare,relationare si administrative
-persoana organizata, meticuloasa, proactiva, cu atitudine pozitiva, cunostinte relative despre sisteme de calitate(ISO, HACCP)
-cunostinte avansate de limba engleza si operare PC
-posesor permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, in functie de performante
Bonuri de masa
Prime ocazionale pentru realizari deosebite
Masina si telefon de serviciu
Disponibilitate de relocare in Botosani

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau.-DIRECTOR EXECUTIV