Designer

ssab impex s.a.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- realizarea proiectelor de ambientare pe baza solicitarilor clientilor.

CERINTE

- studii superioare de specialitate;
- bun cunoscator al programului 3D STUDIO MAX (modelare si render primar,texturare) cunostinte Visoft;
- cunostinte minime de arhitectura(pentru ridicarea elevatiilor din plan in 3D);
- persoana motivata si animata de dorinta dezvoltarii domeniul decoratiunilor interioare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- training de produse;
- participarea la targuri interne si internationale de profil.

Va oferim sansa de a patrunde intr-un mediu organizational profesionist, intr-un domeniu dinamic si o companie de succes.
SSAB este unul dintre liderii de piata in domeniul decoratiunilor interioare, o companie in dezvoltare continua, ce are ca obiectiv furnizarea unor solutii integrate de ambientare si design.
Puteti aplica pentru acest post si la adresa de email :
sofrone.daniel@ssabimpex.ro sau fax : 0234/518436