Coordonator zonal

PostMaster S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea unei echipe care realizeaza distributii de materiale publicitare. Ca Reprezentant Local va trebui sa selecteze, sa instruiasca si sa coordoneze activitatea echipei locale in functie de particularitatile fiecarui tip de proiect.

CERINTE

Dorim sa angajam persoane entuziaste si responsabile avand experienta in coordonarea unei echipe.
Pozitia presupune o relationare frecventa cu reprezentantii clientiilor companiiei, motiv pentru care se acorda o atentie deosebita abilitatilor de comunicare ale fiecarui candidat.
Candidatul ideal va trebui sa fie in masura sa-si planifice atat activitatea proprie cat si a intregii echipe, sa fie un bun organizator, sa fie atent la detalii, si sa aiba cunostinte de operare PC (programe de baza - Excel, Word, Outlook).
Alte conditii: Permis de conducere auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Candidatiilor selectati li se ofera sansa sa-ti dezvolte calitatiile intr-un mediu dinamic, profesionist si transparent, in conditii salariale deosebite.

Compania desfasoara activitati de distributie de materiale publicitare si curierat.