Coordonator local

NEXUS Networking Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Identificarea nevoilor de instruire / educatie permanenta in zona
-Identificarea potentialilor beneficiari ai serviciilor de training si prezentarea programelor de instruire
-Dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor cu acestia
-Colaborarea cu Departamentul de Programe si Proiecte in vederea organizarii sesiunilor de training

CERINTE

-Studii superioare
-Abilitati manageriale si de negociere
-Abilitati de relationare si prezentare
-Capacitate de planificare si coordonare a activitatii
-Persoana bine organizata, comunicativa, motivata
-Cunoasterea mediului public si / sau privat local constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant + bonusuri in functie de performanta
-Posibilitatea de a dezvolta / organiza programe / proiecte de amploare
-Dezvoltarea profesionala intr-un mediu dinamic

DESCRIEREA FIRMEI

Societate specializata in furnizarea educatiei permanente