Coordonator Echipa

PF Alexandra Rica

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea unui portofoliu de clienti, mentinerea legaturii cu clientii pentru oferire de solutii in functie de necesitatile lor;
- Stabilire de obiective si realizarea lor (pentru full time satbilire de obiective cu echipa si realizarea lor pe perioade stabilite);
- Intocmire de dosare de activitate personale si cu echipa;
- Urmarirea pe piata romaneasca a produselor companiei si evolutia lor;
- Participare la traininguri de formare a echipei (full time) si personal (part time).

CERINTE

- pentru FULL TIME experienta minim de 1-2 ani in vanzari, pentru PART TIME timp minim 2-3 ore pe zi
- persoana dinamica, entuziasta, optimista, perseverenta, comunicativa, organizata
- spirit de echipa, rezistent la stres
- gandire analitica

BENEFICII OFERITE

- colectiv dinamic
- posibilitate de promovare in cariera pe baza rezultatelor obtinute
- pachet salarial atractiv
- pentru FULL TIME- comisioane+parte fixa + PACHET MOTIVATIONAL + participare la conferinte nationale si regionale

- pentru PART TIME - comisioane atractive + participare la conferinte regionale

- training periodic si gratuit, atat pentru PART TIME cat si pentru FULL TIME

companie cu traditie in intermediere financiara pe piata locativa si oferire de alternative in partea de creditare, lider pe piata mondiala