coordonator echipa

PF Alexandra Dumitrascu

Job expirat

RESPONSABILITATI

-dezvoltarea unui portofoliu de clienti,mentinerea legaturii cu clientii pentru oferire de solutii in functie de necesitatile lor,
-stabilire de obiective si realizarea lor (pentru full time satbilire de obiective cu echipa si realizarea lor pe perioade stabilite)
-intocmire de dosare de activitate personale si cu echipa
-urmarirea pe piata romaneasca a produselor companiei si evolutia lor
-participare la traininguri de formare a echipei(full time)si personal (parte time)

CERINTE

-pentru FULL TIME experienta minim de 2-3 ani in vanzari,pentru PARTE TIME timp minim 2-3 ore pe zi
-abilitati de comunicare
-persoana dinamica,entuziasta,optimista,perseverenta,
-spirit de echipa,
-bun organizator
-rezistent la stres
-gandire analitica

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de promovare in cariera pe baza rezultatelor obtinute
-traininguri periodice si gratuite
-pachet salarial atractiv-pentru FULL TIME-comisioane+parte fixa
-pentru-PARTE TIME-comisioane atractive
-pentru FULL TIME -PACHET MOTIVATIONAL
-participare la conferinte nationale si regionale

companie multinationala cu traditie in intermediere financiara pe piata locativa si oferire de alternative in partea de creditare