consultant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoane responsabile, adaptabile si orientate spre rezultate
Persoane ambitioase dornice de a-si dobandi independenta financiara
Comunicative si cu spirit de initativa
Cu o atitudine pozitiva si o tinuta business
Experienta constituie un atu categoric si se ia in considerare in formarea planurilor de promovare
Persoane cu studii superioare sau in curs de absolvire
Dinamice cu abilitati interpersonale foarte bine dezvoltate
Abilitati de conducere si comunicare, capacitate organizatorica si cu obiective bine precizate
Motivat de castiguri financiare pe termen lung

CERINTE

- indeplinirea cerintelor initiale necesare pentru inceperea activitatii constand in participarea la cursul intial(gratuit)
- respectarea pasilor de vanzare in promovarea produselor
- urmarirea portofoliului existent si efectuarea service-ului
- intocmirea rapoartelor de activitate
- respectarea pasilor necesari pentru promovarea personala intr-o pozitie de management.

BENEFICII OFERITE

bonusuri atractive