Consultant vanzari

S.C. INTERMED AIG S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea unei baze de date
- Contactare potentialilor clienti
- Sustine procesul de negociere
- Incheie contracte
- Formare, administrare si dezvoltare portofoliu de client
- Construirea, conducerea si dezvoltarea unei echipe

CERINTE

- Usurinta in comunicare si capacitate de negociere
- Dorinta de dezvoltare personala
- Orientare catre client
- Aptitudini excelente de comunicare
- Fire dinamica
- Optimism, atitudine pozitiva, prezenta agreabila
- Deschidere pentru activitatea in echipa

BENEFICII OFERITE

- Lucrul in cadrul unei echipe dinamice si profesioniste
- Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala
- Training intensiv de vanzari si de abilitati manageriale
- Oportunitate reala de promovare rapida in functie strict de rezultatele personale
- Experienta intr-o companie de renume
- Suportul companiei in actiunile intreprinse

Compania se ocupa de consultanta si managementul afacerilor.