Consultant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin promovarea serviciilor financiare ale companiei
- prezentarea ofertei de produse si servicii;
- consilierea clientilor in alegerea deciziei optime;
- incheierea contractelor;
- mentinerea unei bune relatii cu clientii existenti;
- realizarea obiectivelor stabilite de catre companie;
- realizarea documentelor interne specifice;
- intocmirea si prezentarea unui raport periodic al activitatii
- participarea la sedinte si seminarii de pregatire

CERINTE

- abilitati de comunicare si negociere
- persoane ambitioase, dinamice, perseverente
- atitudine proactiva si orientare catre client
- dornica de perfectionare profesionala continua
- experienta in vanzari directe prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet financiar motivant de top fata de nivelul pietei
- comisioane atractive
- mediu de lucru profesionist
- training-uri de dezvoltare
- oportunitati de promovare intr-un timp foarte scurt, in functie de rezultatele obtinute