consultant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoane responsabile, adaptabile si orientate spre rezultate
Persoane ambitioase dornice de a-si dobandi independenta financiara
Comunicative si cu spirit de initativa
Cu o atitudine pozitiva si o tinuta business
Experienta constituie un atu categoric si se ia in considerare in formarea planurilor de promovare
Dinamice cu abilitati interpersonale foarte bine dezvoltate
Abilitati de comunicare, capacitate organizatorica si cu obiective bine precizate
Motivat de castiguri financiare pe termen lung
Prospectarea continua a pietei si abordarea potentialilor clienti, in vederea promovarii produselor si serviciilor noastre.

CERINTE

-Spirit antreprenorial
inceperea activitatii constand in participarea la cursul intial(gratuit)
- respectarea pasilor de vanzare in promovarea produselor
- urmarirea portofoliului existent si efectuarea service-ului
- intocmirea rapoartelor de activitate
- respectarea pasilor necesari pentru promovarea personala intr-o pozitie de management.
-Studii medii. Studiile superioare constitue un avantaj

BENEFICII OFERITE

O gama completa de produse si servicii , o oferta competitiva, capabile sa satisfaca nevoile diverse ale clientilor.
Benificii financiare (comisioane standard, comisioane aditionale,bonusuri)
Oportunitati de cariera si dezvoltare profesionala si personala
Suport logistic si operational in activitatea de ofertare si vanzare