Consultant vanzari

SC ROMSYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job description:

Formarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si promovarea imaginii companiei

Domeniul de activitate : promovarea produselor si serviciilor legate de echipamentele Konica Minolta si Sharp

Zona de activitate : Bacau,Suceava,Botosani,Iasi,Neamt,Vaslui,Vrancea,Buzau

CERINTE

Profilul candidatului:

Abilitati de comunicare, spirit de echipa, atitudine pozitiva, initiativa in vederea formarii portofoliului de clienti si a promovarii imaginii companiei, cunostinte operare PC, studii medii sau superioare.
Constituie un avantaj: experianta in vanzari, studiile si cunostinte avansate in domeniul IT

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera:
Pachet de venituri atractiv (salariu+comision)
Posibilitatea promovarii si a dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti
Autoturism de serviciu dupa perioada de proba
Bonusuri şi premii în funcţie de rezultatele obţinute
Training-uri periodice
Bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Partener regional Konica Minolta