Consultant in Constructii

CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea principala a departamentului consta in obtinerea Autorizatiilor de Construire pentru zona Bacau, in concordanta cu O 1430/2005 (ptr. aprobarea Normelor metodologice de aplicare a Legii nr. 50/1991 privind autorizarea executarii lucrarilor de constructii).

In acest scop, persoana care va ocupa postul are ca sarcini:
- Intocmirea documentatiei de obtinere a Certificatului de Urbanism precum si sustinerea dosarului la emitentul actului;
- Obtinerea avizelor / acordurilor si studiilor solicitate prin Certificatul de Urbanism;
- Intocmirea documentatiei de obtinere a Autorizatiilor de Construire precum si sustinerea dosarului la Institutia Publica emitenta.

CERINTE

- Permis de conducere categoria B;
- Abolvent studii superioare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, bonuri de masa;
- Asigurare medicala.

CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII - companie cu capital integral strain ce activeaza pe piata de telecomunicatii din 1997.